Статистика автопортала

  • Компаний на портале – 5381 (+200)
  • Тематические статьи – 182 (+14)
  • Новости отрасли – 437 (+14)
  • Размещено предложений – 48 (+6)

Фаркопы Umbra Rimorchi Італія

Umbra Rimorchi - це компанія, що спеціалізується на виробництві причепів і фаркопи для легкових автомобілів ти комерційних транспортних засобів. Після більш ніж тридцяти років, завдяки якості і надійності своєї продукції, компанія вийшла на найвищий рівень якості продукції, а зокрема фаркопів(зчіпних пристроїв для автомобилів), та в даний час є лідером на Европейському ринку.

Вся продукція Умбра Ріморчі розроблена та виготовлена в Італії.

Umbra Rimorchi була створена в 1976 році шляхом об'єднання трьох партнерів, які відразу ж зосередили бізнес по виробництву легкових причепів та фаркопів для автомобілів. Після більш ніж тридцяти років Umbra Rimorchi яку тепер тримає один власник, зміцнила свої позиції на ринку, щоб підтвердити себе в якості лідера галузі та її продуктів. Асортимент складається з багатьох моделей причепів та фаркопів для будь-якого транспортного засобу легкових і комерційних авто, які поширилися по всій Італії через обширну дистриб'юторську мережу.

Комерційному успіху сприяло поступове збільшення експортної діяльністі компанії, яка тепер може похвалитися важливою співпрацією в Європі, а зокрема в Україні офіційним представником копнанії - www.UmbraRimorchi.com.ua.

Щоб зміцнити свою надійність і максимальну безпеку своїх клієнтів UmbraRimorchi стала перша в цій галузі, хто отримав сертифікат якості ISO 9001. Для планування, проектування і вдосконалення своєї продукції Umbra Rimorchi використовує новітні технології проектування на основі САПР дизайн і твердотільного моделювання, а потім кожен проект перевіряється в структурний аналіз методом кінцевих елементів (FEM). Основною метою є пошук нових матеріалів та виробничих процесів без шкоди для міцності, надійності та безпеки продукту.

Всі прототипи до їх масового виробництва, піддаються суворим тестам, а потім випускаються у відповідності з вимогою правил, встановлених Міністерством транспорту та у відповідності з європейськими стандартами CE.

Самі найпоширеніші типи італійських фаркопів Умбра:
[VM]фаркоп з вертикально зємним автоматичним механізмом на зумочку з ключиком.
[С] - причіпний пристрій теж швидкозємний але з горизонтальним механізмом та оцинкованим крюком, що не піддається корозії.
[F] – звичайний умовно зємний фаркоп на 2-х болтах

Також компанія фаркопы Умбра Риморчи розробила надійні системи таких механізмів:
[A] Фаркоп швидкозємний посилений
[M] Автоматичний горизонтальний фаркоп с ключом
[GM] Фаркоп с крюком, регулюється по высоті
[V] Автоматичний абсолютно схований фаркоп
[SF (C)] Швидкозємний фаркоп с шаром та крюком
[GRIFO (C)] Швидкозємний фаркоп з литим крюком Грифо

Вибрати фаркоп на свій автомобіль можна на офіційному сайті: www.UmbraRimorchi.com.ua
Стати дилером і отримати дилерські знижки на фаркопи Італійського виробництва, можна зареєструвавшись на сайті офіційного представника компанії: UmbraRimorchi.com.ua
або за телефонами: (044)257-25-55, (066)300-22-60

 

Ваше мнение

Как вы получили права?
 

Автокомпании